Strona główna / Jak dojechać do Pragi / bez problemu
aktualizacja serwisu:
Wtorek, 26 Luty 2019r.
Menu

bez problemu

czyli jak dojechać bez problemu do Pragi


By bez problemu dojechać do Pragi, można skorzystać z bogatej oferty przewoźników mających swoje siedziby blisko granicy polsko - czeskiej.

Plusów takiego rozwiązania jest kilka.
Należą do nich:
# transport zostanie podstawiony w dowolne, wybrane przez pasażerów miejsce,
# wyjazd nastąpi o dowolnej porze, najbardziej dogodnej dla podróżujących,
# zakończenie podróży pod konkretnym adresem w Pradze, a nie dworcem autobusowym czy kolejowym, zaoszczędzają więc Państwo w ten sposób dodatkowe wydatki na transport po mieście lub taksówki,
# podróż w komfortowych warunkach, postoje na żądanie,
# unika się przesiadek i oczekiwania na kolejne połączenia, słowem za niewygórowaną cenę zyskuje się bardzo wiele cennego czasu.

Ceny przewozu samochodem osobowym pod wskazany adres w Pradze wahają się już od 290 PLN za jeden kurs. Taki jest mniej więcej koszt przejazdu z terenu Ziemi Kłodzkiej na lotnisko w Pradze. Cena oczywiście zawiera ubezpieczenie NNW.
Jest to cena za samochód, tak więc podróżując w 2-3 osoby można rozłożyć koszty.

Proponujemy więc dojechać z dowolnego rejonu Polski np. do Kłodzka i stamtąd zamówić sobie transport już na miejsce do Pragi pod wskazany adres.
Odpada uciążliwe przekraczanie granicy na piechotę i kombinowanie ze środkami transportu do samej granicy. Jeśli jedzie więcej niż jedna osoba, to koszt się automatycznie zmniejsza, tak więc można już np. za 50 PLN pojechać bardzo wygodnie i bezpiecznie pod wskazany adres w Pradze.

Możesz też napisać bezpośrednio do przewoźników, wystarczy, że napiszesz e-maila na adres auto@infoczechy.pl, który otrzymają wszyscy współpracujący z nami przewoźnicy.


© Uniwersal Travel Polska 1998-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone   Design: WebArt4U.pl

spampoison

0.00755405.