Strona główna / Jak dojechać do Pragi / bezpośrednio
aktualizacja serwisu:
Wtorek, 26 Luty 2019r.
Menu

bezpośrednio

Jak bezpośrednio dojechać do Pragi z miast w Polsce.


Jeśli chcesz dojechać bezpośrednio do Pragi, kupując tylko jeden bilet, to trafiłeś na odpowiednią stronę.
Na tej stronie zaprezentujemy oferty przewoźników, którzy dowiozą Cię bezpośrednio, w ramach jednego biletu prosto do stolicy Czech Pragi.


Mapa zasięgu Leo Express
Mapka zasięgu Leo Express
Mieszkańcy Krakowa, Katowic i Gliwic od 7 listopada 2014 r. mogą korzystać z oferty czeskiego prywatnego przewoźnika jakim jest Leo Express. Jest to łączona oferta, gdzie z Krakowa, Katowic i Gliwic pasażerowie wyjeżdżają autobusem, który wiezie ich na pociąg w Bohuminie. Pociąg oczekuje na pasażerów i następnie kontynuuje podróż do Pragi.
Oczywiście wszystko odbywa się na bazie 1 biletu, kosztującego ok. 90 PLN (są też promocje w cenie 60 PLN przy wcześniejszym zakupie biletów).
Wyjazd z Krakowa jest o godzinie 6:27, z Katowic o 7:42, z Gliwic o 8:12, natomiast do Pragi pociąg przyjeżdża o godzinie 12:56.
W drogę powrotną z Pragi można wybrać się o godz. 7:06, wtedy do Gliwic przyjedziemy o 11:35, do Katowic o 12:05 a do Krakowa o 13:20.
Bilety można kupić on-line Leo Express


Mieszkańcy Warszawy, Wrocławia mogą skorzystać z oferty przewoźnika autokarowego ECOLINES, który oferuje tanie i szybkie połączenia do Pragi w ciekawych cenach. Dodatkowo korzystając z usług właśnie tego przewoźnika masz zniżkę na wycieczki po Pradze kupowane na portalu Wycieczki po Pradze.pl

Mieszkańcy Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Warszawy, Wrocławia mogą skorzystać z połączeń oferowanych przez przewoźnika autokarowego jakim jest Polski Bus© Uniwersal Travel Polska 1998-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone   Design: WebArt4U.pl

spampoison

0.01169800.