Strona główna / Felietony / Praga, miejsce spotkań
aktualizacja serwisu:
Wtorek, 26 Luty 2019r.
Menu

Praga, miejsce spotkań

Niedziela, 31 Sierpień 2008, godzina 22:00


Praga położona w centrum Europy jest nie tylko miejscem spotkań wielkich kultur, które przez wieki wpływały na kształtowanie się współczesnej Europy, ale jest także miejscem spotkań osób indywidualnych, biznesu i świata artystycznego.


Praga to miasto, gdzie chętnie przyjeżdżają nie tylko turyści, zwabieni do Pragi całym mnóstwem atrakcji turystycznych, ale ze względu na położenie, Praga jest również chętnie odwiedzana przez biznesmenów, którzy spotykają się tutaj aby omówić nowe pomysły biznesowe i zasady współpracy.

Dlaczego akurat Praga?

Z wielu względów, po pierwsze Praga jest dogodnie położona w centrum Europy. Lotnisko w Pradze jest jednym z najważniejszych portów lotniczych w Europie. Bardzo dobra infrastruktura telekomunikacyjna, dostępność powierzchni biurowych oraz rozbudowana sieć drogowa i kolejowa, często decydują o tym, że wiele zagranicznych firm lokuje tutaj swoje przedstawicielstwa regionalne na Europę środkowo-wschodnią.

Dla osób indywidualnych Praga to miejsce na romantyczne spotkania w prywatnych sprawach.

Nie brakuje tutaj miejsc na długie spacery po mieście, kawiarni z niezapomnianą atmosferą czy stylowych restauracji na romantyczną kolację.

Artyści w Pradze znajdą swoją prawdziwą mekkę w której mogą przedstawić swoje najbardziej unikalne i nietuzinkowe dzieła sztuki lub inne przejawy artyzmu.

Praga jest atrakcyjna przez 4 pory roku, czy to na wiosnę, kiedy praska przyroda budzi się do życia, czy latem, kiedy ciepłe promienie słońca rozświetlają wszystkie zakątki miasta, czy też jesienią, kiedy to parki wyzłacają się bogactwem jesiennych kolorów, podkreślając urodę miasta czy też zimą, kiedy to miasto w mroźnym powietrzu dumnie prezentuje swoje oszałamiające panoramy spowite delikatną pierzynką ze śniegu.

© Uniwersal Travel Polska 1998-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone   Design: WebArt4U.pl

spampoison

0.00820684.